Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie 09.09.2018:

 • Dzisiaj Msze święte o godz.: 8.00 10.00 i 16.00. Dziesięć minut przed każdą Mszą Świętą wypominki i modlitwy za zmarłych z naszych Rodzin.
  W tym tygodniu:
 • W czwartek 13 września kolejne przedostatnie już Nabożeństwo Fatimskie. W tym dniu Msza Święta z procesją różańcową i figurą Pani Fatimskiej wokół Kościoła będzie o godz. 18.00. Prośba by figurę Matki Bożej, Pani Fatimskiej w czasie procesji niosły kandydaci do sakramentu bierzmowania. Będzie to dla nich pierwsze spotkanie formacyjne w ramach duchowego przygotowania do tego sakramentu. Dlatego zapraszam na to nabożeństwo uczniów z klasy VII, VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum oraz ich Rodziców, a także wszystkich parafian i gości. Dla kandydatów do Bierzmowania obecność obowiązkowa.
 • Najbliższa niedziela to w Kościele Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z Kościoła składamy ofiary do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Rektorzy tych uczelni proszą o ofiarność na ten cel.
 • Ogłoszenie Sołtysa Wsi Pana Janusza Burnóg: Trzecia rata podatku rolnego przyjmowana będzie dnia 15 września, tj. najbliższa sobota przez cały dzień.
 • Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski oraz Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Józefa Szczurek – Żelazko serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Dębno chętnych do wzięcia udziału w wycieczce autokarowej do Warszawy, 4 października bieżącego roku, celem zwiedzenia Kompleksu budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Wyjazd jest darmowy, ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 19 września 2018 r. pod numerem telefonu 14 63 18 560 lub osobiście w budynku Urzędu Gminy Dębno w
  sekretariacie.
 • Serdecznie Bóg zapłać tym, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o czystość naszego Kościoła i kwiaty do ołtarza: Pani Zofia Sumara, Alina Rzepa, Teresa Hebda, Maria Rzepa. i ofiarę 70 zł na potrzeby Kościoła .
  Niech patronka parafii wyprasza Boże błogosławieństwo i ma w swojej
  opiece. Do sprzątania w najbliższą sobotę o godzinie 8.00 prosimy
  następujące osoby: Pani Aneta Drużkowska, Halina Drużkowska, Zofia
  Mytnik, Danuta Zych. W zakrystii u Pani kościelnej Kalendarze
  rolnicze w formie poradnika po 21 zł, a kalendarze z wieńcami
  dożynkowymi po 6 zł.
 • Serdecznie Bóg zapłać tym, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o czystość naszego Kościoła i ofiarę 70 zł na potrzeby Kościoła. Niech patronka parafii wyprasza Boże błogosławieństwo i ma w swojej opiece. Do sprzątania w najbliższą sobotę o godzinie 8.00 prosimy następujące osoby: (lista osób dostępna u księdza proboszcza).
 • W zakrystii u Pani kościelnej Kalendarze rolnicze w formie poradnika po 21 zł, a kalendarze z wieńcami dożynkowymi po 6 zł.

Źródło: http://www.loniowa.diecezja.tarnow.pl/